O Nas

Witaj na Z Pasją Tworzone – sklepie internetowym z polskim rękodziełem i produktami handmade – stworzonymi z pasji do rzeczy pięknych i nietuzinkowych!

 

Nasza misja – czas na polskie rękodzieło!

Jako konsumenci jesteśmy od lat przyzwyczajani do produktów masowych – wytwarzanych hurtowo, często bez przywiązywania uwagi do jakości surowców i komponentów czy starannego wykończenia. Trudno się zgadzać na taki stan rzeczy, a szukając tego, co stoi w kontrze szybkiej, masowej produkcji – spotykamy się z wartością polskiego rękodzieła.

Naszą misją jest tworzyć przestrzeń promocji polskich rękodzielników, szerzyć rękodzieło artystyczne oraz zwiększać świadomość konsumentów w zakresie rękodzieła. Do tych celów wykorzystujemy nasz e-sklep z polskim rękodziełem oraz potęgę kanałów social media – Facebook i Instagram

Wytwórcy i rękodzielnicy w Z Pasją Tworzone

Nasi Twórcy stale rozwijają się w swoich pasjach, udoskonalając lub poszerzając ofertę naszego sklepu dla miłośników produktów handmade. Ich wyjątkowe produkty rękodzielnicze bronią się same – jakością, dbałością o szczegóły oraz ręcznym wykonaniem.

Sami jesteśmy kreatywni – rękodzieło, florystyka to nasza miłość i pasja. Kochamy wszystko, co ręcznie robione, przepełnione miłością do sztuki i przywiązaniem do detali. Gromadzimy wokół siebie społeczność świadomych konsumentów, którzy – jak i my – chcą postawić na jakość oraz wspieranie znakomitych lokalnych wytwórców z pasją i marzeniami.

Produkty ręcznie robione

Nasz sklep z rękodziełem on-line pomoże Ci znaleźć niepowtarzalne, ręcznie robione prezenty na wyjątkowe okazje. Posiadamy wyselekcjonowaną gamę produktów – pięknych i nietuzinkowych.

Znajdziesz tu rzeczy na prezent dla młodych rodziców: ręcznie robione kocyki dla dzieci, maskotki czy zabawki, które jakością materiałów i wykonaniem pozostawiają daleko w tyle produkty dostępne w sklepach. Dla domu polecamy polskie kosze wiklinowe wykonane ręcznie czy makramy w formie dekoracji na ściany lub kwietników ze sznurka w stylu boho. Dla miłośników produktów unikatowych polecamy też ręcznie robioną biżuterię – wyjątkową jak osoba, którą nią obdarujesz, a także drewniane, tradycyjne albumy wklejane do zdjęć, uwieczniające szczególnie ważne chwile z życia rodzinnego.

 

Co możemy Ci zaoferować?  

Sprawdź produkty naszych Twórców i zakochaj się w nich tak, jak i my. Wszystko to dla Ciebie w jednym miejscu. Wszystko starannie wyselekcjonowane, wszystko polskie.